logotype
News:
  • Продюсерский центр GlobalMedia официально заявляет о создании вокального дуэта «AnTwoAn» и презентации первого альбома группы!
  • 16.02.13 мега хитовая группа AnTwoAn поёт для Вас в ночном VIP - клубе BROSCO entertainment (ул. Воровского,3)
  • 16.02.13 мега хитовая группа AnTwoAn поёт для Вас в ночном VIP - клубе BROSCO entertainment (ул. Воровского,3)

 

 

Покажи свій професійний рівень - долучись до благодійної акції 

Продюсерська компанія GlobalMedia (www.globalmedia.com.ua) пропонує професійним виконавцям та гуртам прийняти участь у благодійному концерті присвяченому Міжнародному дню миротворців (29.05.2013 року) для українського миротворчого контингенту та багатонаціональних сил КФОР у Косово. Концерт відбудеться за підтримки Міністерства Оборони України та командування міжнародних сил під керівництвом НАТО, відповідальних за забезпечення стабільності у самопроголошеній Республіці Косово. Для участі у концерті просимо надіслати заявку на адресу: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Контактний телефон: +380958872710 Тетяна (Art-director, Kiev)


 


Київський музичний клуб

Продюсерська компанія «Global Media» на правах партнера проекту, запрошую усіх бажаючих прийняти участь у першому засіданні київського музичного клубу «УВ» . Ми чекаємо на Вас: композитори, поети-пісенники, аранжувальники, звукорежисери, продюсери, музиканти та вокалісти! Ми пропонуємо Вам можливість живої комунікації за інтересами, можливість майбутньої співпраці, можливість культурного проведення вільного часу на нашій території. Клуб має безліч можливостей та пропозицій щодо забезпечення саме такого формату для своїх членів. Час та дату засідання буде оголошено найближчим часом.